Openbare basisschool voor ErvaringsGerichtOnderwijs

Het team van de Bonckert staat bekend als gepassioneerd en getalenteerd. Dagelijks spannen de leerkrachten van de Bonckert zich in om voor 180 kinderen goed onderwijs te verzorgen. Kinderen willen weten of de volwassene(n) in hun buurt beschikbaar zijn. Welnu, deze volwassenen zijn beschikbaar en nabij.

Veronique Spits – leerkracht groep 1-2 – v.spits@stichting-invitare.nl
Elly van Santen – leerkracht groep 1-2  – e.vsanten@stichting-invitare.nl
Mariëlle Derks – leerkracht groep 1-2  m.derks@stichting-invitare.nl
Marieke Jansen – leerkracht groep 3 – m.jansen@stichting-invitare.nl
Stefanie Jeckmans – leerkracht groep 3 en groep 4 – s.jeckmans@stichting-invitare.nl
Bianca van Eck – leerkracht groep 4 – b.veck@stichting-invitare.nl
Sandra Kersten – leerkracht groep 5 – s.kersten@stichting-invitare.nl
Henny Brand – leerkracht groep 5 en groep 8 – h.brand@stichting-invitare.nl
Nicole Voss – leerkracht groep 6 – n.voss@stichting-invitare.nl
Mandy Creussen  – leerkracht groep 7 – m.creussen@stichting-invitare.nl
Kim Borg – leerkracht groep 8 – k.borg@stichting-invitare.nl
Debby Drost – intern begeleider – d.drost@stichting-invitare.nl
Loes van Kesteren – intern begeleider – l.vkesteren@stichting-invitare.nl
Mirjam Janssen – Onderwijsassistent – m.janssen@stichting-invitare.nl
John Thoonen – conciërge – j.thoonen@stichting-invitare.nl 
Willy Rothof-Jilesen – directeur – w.rothof@stichting-invitare.nl